Zimní čepice

Čepice Outlast®:

Materiálové složení:

67%Bavlna
29%CV „Outlast®“
4%Elastan
Objednací kódSŠS_900D600703
Cena s logem*300,-Kč
* Jedná se o cenu pro studenty Střední školy Semily. Logo je nažehleno.

Velikosti:

Velikostobvod hlavy
445 – 48 cm
549 – 53 cm
654 – 57 cm
Velikost číslo 6 máme vyzkoušenou na 6-ti letých dětech i dospělých.

Natahovací čepice je vyrobena z bavlněného úpletu s příměsí termoregulačního materiálu Outlast®, který vznikl na přání NASA.
Tento materiál dokáže efektivně pracovat s tělesným teplem. V případě zahřátí nadbytečné teplo odvede a v okamžiku snížení teploty nahromaděné teplo opět uvolní a zahřeje. Člověk tak bude mít zajištěný teplotní komfort po celou dobu nošení, nezpotí se a ani neprochladne. Materiál Outlast® je zde zastoupen v teplejší smykové variantě. Čepice je tedy vhodná především na zimu, ale využít ji můžete i v jarních nebo podzimních měsících.
Čepice má ploché švy a nažehlené etikety, takže během nošení nikde neškrábou a ani netlačí. Pohodlný střih se přizpůsobí každému tvaru hlavy a díky pružnému materiálu čepice vydrží i více velikostí. Výrobce udává viditelnost reflexního loga Outlast® až na 100 metrů.

Více o materiálu Outlast® na jejich oficiálních stránkách: https://www.outlast.com/outlast-entdecken

Čepice Thinsulate:

Objednací kódMB7551_SŠS
Cena s logem*300,-Kč
* Jedná se o cenu pro studenty Střední školy Semily. Logo je vyšité.

Velikosti: jednotná velikost

Teplá pletená čepice s vložkou (3M™ THINSULATE™) pro větší tepelný komfort, vyrobená ze 100% příze, dvojitá pletená vrstva. Znak je vyšitý.

3M THINSULATE™ insulation je izolace , která Vás pomáhá udržovat v teple, když je venku zima. Thinsulate insulation pracuje na principu zachycování molekul vzduchu mezi vámi a venkovním prostředím. Čím více vzduchu zachytí, tím lépe izoluje. 

Protože mikrovlákna v Thinsulate insulation jsou mnohem jemnější než jiná vlákna, zachytí více vzduchu na menším prostoru a tím je přirozeně zajištěna lepší izolace. Izolace THINSULATE™ je téměř dvakrát tak teplejší než pěna, plsť nebo běžné vlákno a je jednou z nejlehčích syntetických izolací na trhu.